Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 68 м²,
м. Кара Караев
1/14
Все фото
+6 фото
185 000 AZN
2 720 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
68 м²
Площадь
7 / 16
этаж
Продаётся 2-комн. новостройка 68 м²,
м. Кара Караев
Qara Qarayev m/st yaxın 14/7 mərtəbəsi Otaq sayı 2 Sahəsi 68m2 Təmirsiz vəziyyətdə Açarlar məndə Mənzilə istənilən vaxt baxmaq olar
Баку, Qara Qarayev pr
Баку, Qara Qarayev pr
Смотреть на карте
Низаминский р.
м. Кара Караев
пос. 8-й километр
𝐕𝐔̈𝐒𝐀𝐋 𝐎𝐑𝐁𝐈̇𝐓𝐀 Ə𝐌𝐋𝐀𝐊
Посредник (агент)
Orbita Əmlak Qarayev
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 19:00
Баку, Низаминский р., ул. Азера Манафова, 5 кв. 17
Посмотреть все 67 предложения
№ 5077870
•
Просмотры: 2195
•
Обновлено: Вчера, 11:01
185 000 AZN
2 720 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
68 м²
Площадь
7 / 16
этаж
𝐕𝐔̈𝐒𝐀𝐋 𝐎𝐑𝐁𝐈̇𝐓𝐀 Ə𝐌𝐋𝐀𝐊
Посредник (агент)
Orbita Əmlak Qarayev
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 19:00
Баку, Низаминский р., ул. Азера Манафова, 5 кв. 17
Посмотреть все 67 предложения