Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 68 м²,
м. Гянджлик
1/12
Все фото
+4 фото
231 000 AZN
3 400 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
68 м²
Площадь
9 / 16
этаж
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 68 м²,
м. Гянджлик
Təcili satılır !!! Gənclik metrosuna yaxın, Ankara liseyinin yanında !!! Yenitikili kompleks, həyəti və yeraltı parkingi var, Yeni təmirli, yaşayışsız və tam əşyalıdır !!! !!! - 16/9 - 68 kv - 2 otaq studio Şirkət xidməti 1%
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Насиминский р., ул. Джавадхана
Посмотреть все 361 предложения
№ 5591638
•
Просмотры: 2159
•
Обновлено: Сегодня, 16:50
231 000 AZN
3 400 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
68 м²
Площадь
9 / 16
этаж
Ремонт
Zamiq bey
Посредник (агент)
New House Memar Əcəmi
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Насиминский р., ул. Джавадхана
Посмотреть все 361 предложения