Продажа
3-комн. вторички
Продаётся 3-комн. вторичка 80 м²,
м. Нариман Нариманов
1/8
Все фото
224 000 AZN
2 800 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
80 м²
Площадь
4 / 6
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 3-комн. вторичка 80 м²,
м. Нариман Нариманов
Nərimanov metrosuna 5 dəq, Saatlı binanın yanında !!! - Kupçalı, Stalinka, daş bina, skvaznoy, orta mərtəbə, təmirli və təmirdən sonra yaşayış olmayib !!! - 5/4, 80 kvm, 3 otaq qanuni, 2 ayrı sanuzel və 2 balkon !!! Satış xidməti 1%
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Насиминский р., ул. Джавадхана
Посмотреть все 351 предложения
№ 5955585
•
Просмотры: 675
•
Обновлено: Вчера, 19:17
224 000 AZN
2 800 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
80 м²
Площадь
4 / 6
этаж
Купчая
Ремонт
Zamiq bey
Посредник (агент)
New House Memar Əcəmi
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Насиминский р., ул. Джавадхана
Посмотреть все 351 предложения