Продажа
3-комн. вторички
Продаётся 3-комн. вторичка 75 м²,
м. Нариман Нариманов
1/7
Все фото
270 000 AZN
3 600 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
75 м²
Площадь
4 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 3-комн. вторичка 75 м²,
м. Нариман Нариманов
Nerimanov metrosunun yaxinliqinda Layf-senter, arxasinda 39sayli mektebin yani Eksperimental Lahiyeli 3 otaqi menzil satilir. Menzilin temiri yaxsidir. Otaqlar ayri-ayridir. Sened kupca. Ofisin xidmet haqqi 1%
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 22:00
Баку, Наримановский р., пр. Фатали Хана Хойского 114
Посмотреть все 45 предложения
№ 6128478
•
Просмотры: 67
•
Обновлено: 14.05.2026, 11:34
270 000 AZN
3 600 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
75 м²
Площадь
4 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Rövşən
Посредник (агент)
Rahat Əmlak
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 22:00
Баку, Наримановский р., пр. Фатали Хана Хойского 114
Посмотреть все 45 предложения