Продажа
4-комн. вторички
Продаётся 4-комн. вторичка 84 м²,
пос. Бадамдар
1/16
Все фото
+8 фото
230 000 AZN
2 740 AZN/м²
4-комн.
Вторичка
84 м²
Площадь
4 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 4-комн. вторичка 84 м²,
пос. Бадамдар
🏡 Badamdarda geniş 4 otaqlı mənzil satışda! Cəmil Haşiyev küçəsi 📍 Badamdar qəsəbəsi – Mədəniyyət Evi yanı 🏢 kiyev binası 📐 84 m² 🛏 4 otaq 🏬 4/5 mərtəbə 📄 Kupça var 🏦 İpotekaya yararlıdır 💵 Qiymət: 230000 AZN
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 19:00
Баку, Наримановский р., ул. Ахмеда Раджабли 11
Посмотреть все 78 предложения
№ 6130766
•
Просмотры: 55
•
Обновлено: 14.05.2026, 19:33
230 000 AZN
2 740 AZN/м²
4-комн.
Вторичка
84 м²
Площадь
4 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Fərqanə xanım
Посредник (агент)
Aliyev Property
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 19:00
Баку, Наримановский р., ул. Ахмеда Раджабли 11
Посмотреть все 78 предложения