Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 91 м²
1/5
Все фото
172 000 AZN
1 890 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
91 м²
Площадь
14 / 16
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 91 м²
Menzil Tam Əşyalı Satilir Sened Cixaris elave melumat ucun buyurub elaqe saxlaya bilersiz Xidmet haqqi 1 %
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 19:00
Баку, Ясамальский р., ул. Гасан бека Зардаби 49
Посмотреть все 271 предложения
№ 6131495
•
Просмотры: 52
•
Обновлено: Вчера, 10:55
172 000 AZN
1 890 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
91 м²
Площадь
14 / 16
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 19:00
Баку, Ясамальский р., ул. Гасан бека Зардаби 49
Посмотреть все 271 предложения