Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 105 м²,
Наримановский р.
1/6
Все фото
229 000 AZN
2 180 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
105 м²
Площадь
3 / 18
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 105 м²,
Наримановский р.
1 saylı asan xidmətin yanında olimpik stara yaxın 2\3 otaqa ideal prayektlə birinci işıqla düzəlib. binanın geniş həyəti parkingi yeraltı qarajı var ətrafda bütün yaşayış infrastrukturu mövcuddur
Баку, Sabit Rəhman küçəsi
Баку, Sabit Rəhman küçəsi
Смотреть на карте
Наримановский р.
База Нефтчи
Медицинский Университет
Служба «ASAN» №1
Melissa Azadlıq
Şəhriyar bəy
Посредник (агент)
Bakı Əmlak Brend
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 19:00
Баку, Наримановский р., ул. Гасана Алиева 96
Посмотреть все 383 предложения
№ 6136417
•
Просмотры: 68
•
Обновлено: Вчера, 19:07
229 000 AZN
2 180 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
105 м²
Площадь
3 / 18
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 19:00
Баку, Наримановский р., ул. Гасана Алиева 96
Посмотреть все 383 предложения