Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 100 м²,
пос. Аг шехер
1/8
Все фото
465 000 AZN
4 650 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
100 м²
Площадь
5 / 7
этаж
Продаётся 3-комн. новостройка 100 м²,
пос. Аг шехер
Ekskluziv Ela investisiya imkani Tam 3 otaqli menzil Orta mertebede 3 otaq olaraq en ucuz menzildir. Daha etrafli melumat ucun elaqe saxlayin. Ofis haqqi 1%
Агентство
Ежедневно: 10:00-22:00
Баку, Хатаинский р., пр. Нобеля 99
Посмотреть все 55 предложения
№ 6138935
•
Просмотры: 19
•
Обновлено: Сегодня, 11:43
465 000 AZN
4 650 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
100 м²
Площадь
5 / 7
этаж
Emil Həşimov
Посредник (агент)
Premium Estate MMC
Агентство
Ежедневно: 10:00-22:00
Баку, Хатаинский р., пр. Нобеля 99
Посмотреть все 55 предложения